Úvod » ZDRAVÁ VÝŽIVA » GelaVit Pure ® Ananás Box . / 28 x 5g /

skladom

Číslo produktu: 700010
cena pre Vás bez DPH : 22,50 EUR
cena pre Vás s DPH (20 %):
27,00 EUR

do košíka:
  ks

GelaVit Pure ® Ananás Box – samostatne balené denné dávky 97% bioaktívneho kolagénu, ľahko rozpustný prášok, vhodný do vody, mlieka, atď. Obohatené o vitamín C. 28 x 5g

GelaVit intenzívna kúra obsahuje až 97% bio-aktívneho kolagénu typu I. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a funkcií kostí, šliach, kože, vlasov, zubov, ci nechtov.

Pomôžte svojmu zdraviu, ale aj kráse jediným vrecúškom Gelavitu denne.

HMOTNOSŤ 140 g
ROZMERY 200 x 50 x 103 mm
ZLOŽENIE:

hydrolyzovaný rybí kolagén 97% (4,84 g), sladidlo: sukralóza, aróma ananás, vitamín C (kyselina Laskorbová) (48 mg / 60 % RVH*). *RVH – referenčná výživová hodnota.

DÁVKOVANIE:

Obsah 1 vrecúška rozmiešajte v 200ml vody, džúsu, mlieka alebo iného studeného nápoja a vypite.

SKLADOVANIE:

Na suchom mieste pri teplote +5 až +25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

UPOZORNENIE:

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie konzultovať s lekárom. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

ZGFiMDIx