Úvod »» BLACK OLIVE 500ml

Číslo produktu: 00056
bežná cena 19,90 EUR
cena pre Vás bez DPH : 6,63 EUR
cena pre Vás s DPH (20 %):
7,96 EUR

do košíka:

Black Olive – extra panenský olivový olej najvyššej kvality

Nutrične bohatý a lahodný olivový olej, vyrobený z unikátnej odrody čiernych olív Throumba Thassos PGI.

Nezameniteľná chuť čiernych olív, dozretých v stredomorskom podnebí. Na ekologicky čistom území, v podmienkach nepoznačených intenzívnou poľnohospodárskou produkciou.

Každé luxusné sústo oleja je spracované podľa receptov overených generáciami gréckych rodín a fariem. Jeho vyvážená chuť oživí a dokonale doplní akékoľvek jedlo.

Z jednej odrody olív. Iba čierne olivy Throumba. 100% čistá chuť.

Špecialitou olív Throumba, je ich vyhlásená delikátna, extra jemná chuť.

Lisovaný za studena. Tradičná grécka technológia. Technologický proces výroby je overený generáciami gréckych rodín a mlynov.

Throumba Thassos PGI(Protected Geographical Indication - chránené zemepisné označenie)

Vysoký obsah polyfenolov: V zmysle legislatívy EU (432-2012) – iba ten extra panenský olivový olej, ktorý obsahuje polyfenolov viac ako 250 mg/kg môže uvádzať na etikete zdravotné prehlásenie: ,, olivový olej prispieva k ochrane krvných lipidov pred oxidačným stresom.”

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NmU2N